O nas

W firmie działają dwie dziewczyny: Daria & Paula.
Wspólnie zapewniamy kompleksowe wsparcie przy tworzeniu własnego miejsca w sieci, pomagamy w technicznych kwestiach prowadzenia strony, piszemy chwytliwe teksty, zajmujemy się obsługą kanałów social media i tym samym oszczędzamy czas naszym klientom. Zapraszamy do współpracy 🙂

DARIA

Zajmuje się stronami internetowymi, social media i fotografią.

Słucham klientów, pomagam im w stworzeniu idealnej koncepcji stron, a następnie wdrażam je w świat online.
Zajmuje się tworzeniem stron i sklepów Internetowych, social media i marketingiem oraz fotografią.

Jestem absolwentką studiów na kierunku Zarządzanie ze specjalizacją biznesu i marketingu w sieci. Zajmuję się tworzeniem stron i sklepów internetowych, social media, fotografią. Będąc w Samorządzie Studenckim m.in. organizowałam różne wydarzenia, co sprawiało mi wielką przyjemność i pogłębiło pasje do organizowania. Udzielam się też w różnych projektach, w których dokształcam swoje umiejętności, a także uczę się nowych. Interesuję się także marketingiem oraz budowaniem i ulepszaniem wizerunku firm w Internecie. Moją pasją od kilku lat jest fotografia. Swoje prace miałam okazję prezentować już na trzech wystawach.

Zajmuję się również marketingiem w Project: People oraz tworzę własny portal Mistrzejowice24.pl.

WIĘCEJ

PAULA

Zajmuje się copywritingiem, social media i fotografią.

Jestem Paula, mam 26 lat, mieszkam w Krakowie. Z wykształcenia jestem dziennikarzem kulturowym, mimo to moim konikiem są artykuły (także sponsorowane), eseje, recenzje i relacje. Żaden temat mi nie straszny! Prawie rok pracowałam w redakcji ogólnopolskiego poradnika weselnego. Od wielu lat pasjonuję się fotografią, grami komputerowymi i wszelakimi twórczymi pracami, takimi jak decoupage, rysowanie czy pisanie opowiadań.

Pracowałam jako redaktor w Magazynie Wesele.

WIĘCEJ

Imię

Adres email*

Treść wiadomości


Chcesz z nami współpracować?

Świetnie! Czekamy na wiadomość! 🙂

 

kontakt@darianna.pl

fb.com/dariannapl

Kraków/cała Polska

 

Działamy w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości.
Wystawiamy faktury VAT.